NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ MUĞLA ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2018, CUMARTESİ   

43

MUĞLA ŞUBE YÖNETİM KURULU

9. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

ALİFER ATASEVER
BAŞKAN
e-Posta:

1962 yılında Muğla`da doğdu. 1983 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun oldu. 1986 yılından beri serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. 1992-2000 yılları arasında İMO Muğla Temsilciliği görevini yürüttü. 12 yıldır Muğla Şube Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır

 
 

AZMİ CİHANGİR AYGIN
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1951 yılında Dicle`de doğdu. 1975 yılında Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

MELEK GÖZDE HOŞAFCI
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1978 yılında Fethiye`de doğdu. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi`nden mezun oldu. 2000`de aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında Fethiye`de kurduğu Yapı Denetim Laboratuarında çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

MEHMET BAL
ÜYE
e-Posta:

1954 yılında Aydın`da doğdu. İzmir Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi`nden mezun oldu. 1979 yılında Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği`nde lisans eğitimini tamamladı. Uşak YSE İl Müdürlüğü`nde mühendislik ve şeflik pozisyonlarında çalıştı. 1990 yılından sonra Muğla Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü`nde ve Muğla İl Özel İdaresinin çeşitli birimlerinde idareci ve mühendis olarak görev yaptı. Çalıştığı işyerlerinde çeşitli sendikalarda işyeri temsilcisi ve il yönetimlerinde görev aldı. 2012 yılında emekli olan Mehmet Bal halen özel olarak çalışmaktadır.

 
 

ŞAHABETTİN DOĞAN
ÜYE
e-Posta:

 
 

MEHMET RİFAT KAHYAOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1979 yılında Muğla`da doğdu. 1997 yılında Muğla Anadolu Lisesi`nden mezun oldu. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nde inşaat mühendisliği lisans eğitimini tamamladı. 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü`nden inşaat yüksek mühendisi, 2010 yılında ise yine aynı üniversiteden doktor inşaat mühendisi unvanlarını aldı. 2004-2010 yılları arasından Dokuz Eylül Üniversitesi`nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Yüksek lisans ve doktora eğitimi boyunca Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi`nde araştırmacı olarak, 2013 yılında Çek Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi`nde doktora sonrası araştırmacı olarak çalıştı. 2011 yılında beri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde yardımcı doçent ve bölüm başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

MÜNEVVER TETİK
ÜYE
e-Posta:

 

Yedek Üyeler

 
 

AHMET KILBEY
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

GÖKHAN BİTER
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

MEHMET ŞAHBAZ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

ENGİN FIRAT ATA
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

EMRAH UYGUNOL
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ÖMER FARUK İÇİNSEL
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

FERMAN KIRKAN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır