Muğla Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

ENGİN FIRAT ATA
BAŞKAN

1986 yılında Kırıkkale`de doğdu. 2004 yılında Kırıkkale Fen Lisesi`nden mezun oldu. 2009 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1 yıl Ankara`da hafif çelik sektöründe statiker olarak çalıştı. Kenya`da saha mühendisliği görevlerinde bulundu. Askerliğin ardından 3 yıl uluslararası projelerde İhale ve Teklif mühendisi olarak çalıştı. 2014 yılı sonunda Muğla`da kendi firmasını kurmuş olup, halen çelik yapılar ile ilgili projelendirme hizmeti vermektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Muğla Üniversitesinde Yüksek Lisans öğrencisidir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

AHMET ÖZAKCAN
SEKRETER ÜYE

 

HAKAN GÜN
SAYMAN ÜYE

15.08.1969 Gürün/Sivas doğumludur. İlkokulu Adana`da, ortaokul ve liseyi İzmir`de okumuştur. Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 yılında İzmir`de özel bir inşaat firmasında başladığı meslek hayatına, Marmaris`te 1992 yılında kurmuş olduğu Gün Mühendislikte serbest mühendislik ve müşavirlik hizmetleri ile devam devam etmektedir. 1993 yılından beri, İnşaat Mühendisleri Odasının Marmaris temsilciliğinde kontrol mühendisi, denetim mühendisi, temsilci yardımcısı ve son 6 yıldır temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Son bir yıldır İMO Muğla Şube yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

İLHAN ÖZYİĞİT
ÜYE

 

 

DİNÇ DİŞCİGİL
ÜYE

 

 

LEVENT ÇİMEN
ÜYE

 

EDA TURAN
ÜYE

1988 yılında İzmir`de doğdu. 2013 yılında Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanarak, 2017 senesinde 3,44/4 ortalama ile fakülte ikincisi olarak mezun oldu. Şuan Muğla Menteşe`de kendi firmasında proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

 
Yedek Üyeler

GİZEM TÜREDİ
YEDEK ÜYE

 

ZELİHA VARAN
YEDEK ÜYE

 

ÖZGÜR MURAT AĞCA
YEDEK ÜYE

 

GÖKHAN UYGUN
YEDEK ÜYE

 

ENGİN SEDAT KAYSERİLİ
YEDEK ÜYE

 

EMRE KOPARAN
YEDEK ÜYE

 

METİN SOYLU
YEDEK ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası