ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

28 KASIM 2021, PAZAR   

45

47. DÖNEM İSTİHDAM ÇALIŞMA GRUBU

Dönem seçiniz:

Hakkında

 

Dosyalar

 

Üyeleri

ERDEM TORAMAN

e-Posta:

1979 yılında Ankara`da doğdu. 2009 yılında Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Halen Yenimahalle Belediyesinde çalışmaktadır.

ÖZER OR

e-Posta:

Tekirdağ doğumludur. 2006`da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu, endüstri tesisleri, fabrika binaları gibi çelik yapıların tasarımı ve projelendirilmesi konularında mühendislik hizmetleri veren şirketinde mezuniyetinden bu yana yönetici ve inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarından itibaren TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası`nın faaliyetlerinde aktif olarak yer aldı. Ayrıca çeşitli dergilerde mühendislik, mimarlık tarihi, sosyoloji konularında denemeleri ve kitap incelemeleri yayımlanmaktadır.

BARIŞ CAN KORKMAZ

e-Posta:

KORAY GÜLER

e-Posta:

1992 yılında Sivas`ta doğdu. 2015 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde 4 yıl genç-İMO temsilciliği yaptı. 2016 Yılında Anadolu Üniversitesi Yapı Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başladı. 2015 Yılından beri İMO Eskişehir Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır

ONUR AKTOLUN

e-Posta:

EMEK YILMAZ

e-Posta:

İstanbul doğumludur. Aslen Ardahanlıdır. 2008 yılında Halide Edip Adıvar Lisesi, 2012 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. YTÜ Yapı İşletmesi anabilim dalında yüksek lisans yapmaktadır. Mezuniyetinden bu yana çeşitli projelerde saha mühendisi, kaba yapı şefi ve şantiye şefi görevlerinde bulunmuştur. Halen özel bir şirkette çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarında itibaren Genç – İMO sınıf temsilcilikleri, okul temsilciliği ve konsey yöneticiliği yapmıştır. 46. Dönemde İMO İstanbul Şubesi Genç İnşaat Mühendisleri ve Şantiye Mühendisleri komisyonlarında görev almıştır. Evlidir.

CAN DİRLİK

e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.