İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 EKİM 2021, PAZAR   

44

MUĞLA ŞUBE YÖNETİM KURULU

11. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

AZMİ CİHANGİR AYGIN
BAŞKAN
e-Posta:

1951 yılında Dicle`de doğdu. 1975 yılında Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

MEHMET RİFAT KAHYAOĞLU
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1979 yılında Muğla`da doğdu. 1997 yılında Muğla Anadolu Lisesi`nden mezun oldu. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 1 yıl süreyle kazık ve dayanma yapıları inşası işlerinde şantiye şefi olarak çalıştı. 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü`nden inşaat yüksek mühendisi, 2010 yılında ise yine aynı üniversiteden doktor inşaat mühendisi unvanlarını aldı. 2004-2010 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2011 yılında vatani görevini mühendis teğmen olarak tamamladı. 2013 yılında Çek Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi`nde doktora sonrası araştırmacı olarak görev yaptı. 2011-2013 yılları arasında Bölüm Başkan Yardımcısı, 2013-2017 yılları arasında Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı olarak idari görevlerde bulundu. 2018 yılından itibaren Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığından sorumlu Rektör Danışmanı olarak görev yapmaktadır. 2011 yılından beri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi ve 2012 yılından beri TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Muğla Şubesi Yönetim Kurulu üyesi görevlerini yürütmekte olan Mehmet Rifat Kahyaoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

ENGİN FIRAT ATA
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1986 yılında Kırıkkale`de doğdu. 2004 yılında Kırıkkale Fen Lisesi`nden mezun oldu. 2009 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1 yıl Ankara`da hafif çelik sektöründe statiker olarak çalıştı. Kenya`da saha mühendisliği görevlerinde bulundu. Askerliğin ardından 3 yıl uluslararası projelerde İhale ve Teklif mühendisi olarak çalıştı. 2014 yılı sonunda Muğla`da kendi firmasını kurmuş olup, halen çelik yapılar ile ilgili projelendirme hizmeti vermektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Muğla Üniversitesinde Yüksek Lisans öğrencisidir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
 

HAKAN GÜN
ÜYE
e-Posta:

15.08.1969 Gürün/Sivas doğumludur. İlkokulu Adana`da, ortaokul ve liseyi İzmir`de okumuştur. Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 yılında İzmir`de özel bir inşaat firmasında başladığı meslek hayatına, Marmaris`te 1992 yılında kurmuş olduğu Gün Mühendislikte serbest mühendislik ve müşavirlik hizmetleri ile devam devam etmektedir. 1993 yılından beri, İnşaat Mühendisleri Odasının Marmaris temsilciliğinde kontrol mühendisi, denetim mühendisi, temsilci yardımcısı ve son 6 yıldır temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Son bir yıldır İMO Muğla Şube yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
 

MELEK GÖZDE HOŞAFCI
ÜYE
e-Posta:

1978 yılında Fethiye`de doğdu. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi`nden mezun oldu. 2000`de aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında Fethiye`de kurduğu Yapı Denetim Laboratuarında çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

AHMET ÖZAKCAN
ÜYE
e-Posta:

 
 

MÜNEVVER TETİK
ÜYE
e-Posta:

 

Yedek Üyeler

 
 

ALAATTİN GÜNEY
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

LEVENT ÇİMEN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ŞENOL ALTUNTAŞ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ÇAĞLAR ALKILI
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ÖZGÜR MURAT AĞCA
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

EDA TURAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1988 yılında İzmir`de doğdu. 2013 yılında Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanarak, 2017 senesinde 3,44/4 ortalama ile fakülte ikincisi olarak mezun oldu. Şuan Muğla Menteşe`de kendi firmasında proje mühendisi olarak çalışmaktadır.


 
 

MEHMET BAL
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1954 yılında Aydın`da doğdu. İzmir Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi`nden mezun oldu. 1979 yılında Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği`nde lisans eğitimini tamamladı. Uşak YSE İl Müdürlüğü`nde mühendislik ve şeflik pozisyonlarında çalıştı. 1990 yılından sonra Muğla Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü`nde ve Muğla İl Özel İdaresinin çeşitli birimlerinde idareci ve mühendis olarak görev yaptı. Çalıştığı işyerlerinde çeşitli sendikalarda işyeri temsilcisi ve il yönetimlerinde görev aldı. 2012 yılında emekli olan Mehmet Bal halen özel olarak çalışmaktadır.


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.